You are using a web browser not supported
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website
IE
firefox 66+
chrome 72+
edge 17+
safari 12+
opera 58+

KLEBER TRUST

PEKİ KLEBER TRUST SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR

1
Satın alma

2 yada 4 adet Kleber lastik alımı

2
Lastik bayisine gidilir

Bu bayi Kleber lastiğini satın aldığınız ve montaj işleminin yapıldığı satış noktası olmalıdır) memnuniyetsizlik durumunda 30 gün içinde; bayiye lastikleri geri alma talebinde bulunulur

3
Talep formunu doldurunuz

gerekli tüm evrakları yükleyiniz

TALEP FORMU

Satın alınan lastik adeti
 • Yazlık
 • Kışlık
 • Dört mevsim
Lastik ve montaj işlemi faturası (JPG / PDF - maks 5 mb)
Sökme işlemi faturası (JPG / PDF - maks 5 mb)
Geri verilen lastiğin sökülmüş ve imha edilmiş halinin fotoğrafı (JPG / PDF - maks 5 mb)

www.kleber-tyres.com/privacy-policy

 

KLEBER TRUST MEMNUNIYET GARANTİSİ

 

Michelin size, teklif geçerlilik süresi içinde satın alınan 2 veya 4 KLEBER lastiğini, satın alma tarihinden (tarih faturada belirtilmiştir) itibaren 30 günlük süre boyunca, deneme şansı teklif etmektedir. Tam anlamıyla memnun kalmamanız durumunda, tarafınıza banka havalesi yoluyla tüm satın alma fiyatının iadesi yapılacaktır. Teklif geçerlilik süresi 15 Haziran 2019’den 31 Aralık 2023 tarihine kadardır. 

 

Tarafınızca 2 veya 4 eş KLEBER lastiği (turizm, 4x4, SUV araçları, hafif ticari araçlar, yaz/dört mevsim/kış lastikleri) (bundan böyle “Lastik” olarak anılacaktır) tek seferde (örneğin tek faturada) satın alınmışsa, Lastiklerinizden tam anlamıyla memnun kalmamanız durumunda, satın alma fiyatının %100’ü tarafınıza aşağıda belirtilen koşullar doğrultusunda iade edilecektir:

 

 1. (Tek faturada) 2 veya 4 eş Lastik’i satın alan gerçek kişi – özel alıcılar olmanız gerekmektedir. Lastiklerin, gerçek kişi – özel alıcılar (bundan böyle “katılımcı” olarak anılacaktır) tarafından 15 Haziran 2019’den 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan garanti programının geçerliliği süresince katılımcı bayilerden satın alınmış olması gerekmektedir. Lastiklerin Türkiye Cumhuriyeti’nde (ülke) bulunan ve işbu KLEBER TRUST Memnuniyet Garantisi’ne katılmış bayilerden alınmış olması gerekmektedir. Teklif, hane başına bir iade talebi ile sınırlıdır (en fazla 4 lastik).
 2. Lastiklerin satın alınma tarihinden itibaren 30 günlük süre içinde Lastiklerden tam anlamıyla tarafınızca memnun kalınmaması durumunda, Lastiklerin, bunların satın alındığı bayi tarafından çıkartılması gerekmektedir. Lastikler bu durumda Michelin’in mülkiyetine geçecektir. KLEBER Memnuniyet Garantisi’nden faydalanabilmek için aşağıda belirtilenleri Lastikleri satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde yerine getirilmesi gerekmektedir:
 • Lastikler, satın almış olduğunuz bayide söktürtülecek ve çıkarttırılacaktır; 
 • KLEBER TRUST Memnuniyet Garantisi’ni etkinleştirmek için www.kleber-tyres.com. adresine girip talep formuna gerekli veriler girilecek ve aşağıda belirtilen belgeler eklenecektir:

 

1. Satın alınan Lastiklerin faturasının taraması veya resmi. Katılımcı ve bayinin bilgileri ve bu kişilere ait detaylar faturada açık bir şekilde belirtilecektir ve resim veya tarama okunaklı olmalıdır;

 

2. Lastiklerin takılmasına ilişkin faturanın taraması veya resmi. Lastiklerin takılması ve satın alımına ilişkin faturalar aynı fatura olabilecektir ve bunlar okunaklı olmalıdır; 

 

3. Lastiklerin sökülmesine ilişkin faturanın taraması veya resmi. Lastiklerin takılması ve sökülmesi aynı bayi tarafından gerçekleştirilecek ve faturalar okunaklı olacaktır.

 

4. Michelin’in ücret iadesini internet sitesinde belirtildiği şekilde yapabilmesi için Katılımcının banka hesabı, numarası ve diğer detayları; 

 

5. Bayinin ilgili temsilcileri tarafından imha edilen Lastiklerin resimleri.

 

 1. Takma, montaj, sökme, demonte etmeye ilişkin tüm masraf ve giderler katılımcı tarafından karşılanacaktır. 
 2. Ücret iadesi yönündeki talebinizin ulaşmasından itibaren 8 hafta içinde, banka havalesi yoluyla, KDV dâhil Lastik satın alma bedeli iadesi tarafınıza ulaştırılacaktır. İade, Michelin adına iadenin yapılması için çalışan üçüncü kişi - temsilci tarafından yapılacaktır. _____________________ 
 3. Sökülen Lastikler ilgili bayiler tarafından, ilgili yasa uyarınca, imha edilecektir. Lastikler elden çıkarılmaz, devredilemez veya yeniden satılamaz. 
 4. Lastik satın alma fiyatının iadesi tarafınıza ulaştırılacaktır (bütün lastiklerin satın alımında jant fiyata dâhil edilmeyecektir). Vandalizm, kaza veya hatalı direksiyon hâkimiyeti sebebiyle oluşan zararlar tarafımızca dikkate alınmayacaktır. KLEBER TRUST Memnuniyet Garantisi, talep eden müşterinin iletişim bilgilerini içeren orijinal tarihli faturanın ibrazından sonra, _______________’da tek bir kullanıcı ve araç başına tek bir talep için geçerli olacaktır. 

  Lastik iadesi veya çıkarımına ilişkin masraflar tarafımızca tazmin edilmeyecektir. Faturalar müşterinin adına düzenlenmesi, tam olmalı ve tam okunaklı tarih bilgilerini ve şirket unvanını içermesi gerekmektedir. Aksi halde fatura geçersiz addedilecektir. Eksik, okunaksız, hileli, yeterli posta ücreti yatırılmamış, süresi içinde yapılmamış, teklif kapsamında olmayan bölgelerden (satın alınan ülke) gelen talepler veya teklif kapsamında olmayan referans ürünlere ilişkin talepler geçersiz sayılacaktır.

  Eksik, okunaksız, teklifteki süre ve vadelere veya coğrafi bölgeye (satın alma veya ikamet etme) riayet edilmeksizin gönderilen talepler reddedilecektir.

 5. Uygulanabilir yasal çerçeve uyarınca Michelin tarafından saklanan bilgiler yalnızca işbu garanti teklifinin amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Gizlilik politikamız hakkında bilgi edinmek için www.___________. adresini ziyaret edebilirsiniz. Katılımcıların kişisel verilerinin girilmesi bu kampanyaya katılım için gerekmektedir. Sonuç olarak, kişisel verilerinin işbu kampanya kapsamında ve bu kampanyadaki yükümlülüklerin yerine getirilebilmesi amacıyla işlenmesine ve yurt dışına aktarılmasına izin vermeyen katılımcılar, bu teklife katılım haklarından feragat etmiş sayılacak olup ve bu kapsamda herhangi bir iadeden faydalanamayacaklarını kabul ederler.

  Bu teklifle birlikte toplanan bilgiler yalnızca Michelin veya onun adına hareket eden hizmet sağlayıcıları tarafından kullanılacaktır.

 6. Michelin, virüs yayılması, hata tespiti, ağ problemleri, yetkili olmayan kişiler tarafından verilere erişilmesi durumunda ortaya çıkan problemler, dolandırıcılık, teknik problemler ve/veya posta hizmetine ilişkin problemler gibi iradesi dışında gelişen olaylar sebebiyle veya şirketin teklifi sona erdirmek, geçerlilik süresini kısaltmak veya uzatmak, burada belirtilen geçerlilik koşullarını reddetmek veya hatta değiştirmek zorunda kalması hallerinde, teklifin belirtilen hüküm ve koşullar gereğince uygulanmaması durumunda, her türlü yükümlülüğünü reddedecektir.

  Ek olarak, Michelin, teknik bir problem sebebiyle katılımcının yukarıda belirtilen internet sitelerine erişememesi, katılımcının iade formunu doldurması için gerekli olan kişisel verilerinin kaybolması, aktarımlarının gecikmesi, yanlış veya eksik yapılması durumunda, her türlü yükümlülüğünü reddedecektir.

 7. Katılımcı, bu teklife katılım için, hiçbir sınırlama veya çekince olmaksızın, öncelikle hüküm ve koşulları kabul edecektir. Katılımın hüküm ve koşullarının yorumunda veya uygulanmasında zorluk yaşanması durumunda, Michelin’in açıkça hatalı hareket eden bu katılımcıları hariç tutma hakkı saklıdır.
 8. Michelin’in teklifin kapsamını veya hüküm ve koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değiştirme hakkı saklıdır.